O nas

Yakiwood to eksperci w przygotowaniu drewna palonego, którzy pomogą Ci stworzyć przytulne i zrównoważone środowisko. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu drewna na elewacje, tarasy, ogrodzenia i do wnętrz, dzięki czemu zapewniamy wysoką jakość i trwałość efektu.
"

Przygotowujemy drewno według wyjątkowej, sprawdzonej japońskiej techniki wypalania drewna Yakisugi (znanej też jako  Shou Sugi Ban). Jest to najbardziej naturalny sposób przygotowania drewna, który zapewnia mu zarówno funkcję ochronną, jak i estetyczną. Wielowiekowa tradycyjna japońska technika obróbki drewna została po raz pierwszy zastosowana do ochrony drewna przed wpływem środowiska. Podczas wypalania pory na powierzchni drewna kurczą się, czyniąc je mocniejszym i bardziej odpornym. Jednocześnie zachowuje ono swoje właściwości, naturalność, wzór i kolor.

Jako że trendy związane z naturalnością stają się coraz bardziej powszechne oraz poszukuje się najbardziej racjonalnych i zrównoważonych rozwiązań, które mogą przyczynić się do ochrony środowiska, technika uznana w wielu krajach na całym świecie szybko zyskuje popularność również na Polsce

Naszym celem jest pomoc w stworzeniu przytulnego i zrównoważonego środowiska przy użyciu naturalnej, sprawdzonej metody obróbki drewna. Nasi doświadczeni fachowcy doskonale znają zawiłości tej metody, wykonują swoją pracę precyzyjnie i zwracają należytą uwagę na każdy szczegół. Aby zapewnić trwałość naszych wyrobów, do produkcji wykorzystujemy najtrwalsze drzewo – świerk, sosnę i modrzew. Niepowtarzalne kolory drewna palonego uzyskuje się przy pomocy naturalnych olejów. Gwarantujemy efekt najwyższej jakości, który zachowuje naturalność drewna, podkreśla jego fakturę oraz zapewnia skuteczną ochronę i trwałość. Elewacje, tarasy, ogrodzenia i elementy wnętrz z drewna palonego dodadzą Twojemu domowi i otoczeniu przytulności, będą wyglądać elegancko i służyć przez dziesięciolecia.

Jeśli zainteresowało Cię drewno palone, nasi doświadczeni specjaliści są gotowi podzielić się swoją wiedzą, pokazać przykłady zrealizowanych projektów, odpowiedzieć na wszystkie pytania, wysłuchać oczekiwań, doradzić i pomóc w znalezieniu dla Ciebie najlepszego rozwiązania.